• Akademia Kreatywnego Rozwoju

• 152 Pomysły na rozwój - to projekt realizowany dzięki funduszom Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Wartość projektu:949 496.78 zł dofinansowanie z Unii Europejskiej:807 072.26 zł

Opis projektu:
            CEL:
            1. Podniesienie poziomu kompetencji kluczowych, wyrównanie deficytów oraz poprawa wyników nauczania u uczniów naszej szkoły.
            2. Podniesienia kwalifikacji i kompetencji nauczycieli.
            3. Doposażenie pracowni w środki dydaktyczne.
            ZADANIA:
            1. Realizacja zajęć dla uczniów z zakresu kształtowania i rozwijania umiejętności kluczowych.
            2. Realizacja zajęć dla uczniów w zakresie treści przyrodniczych z zastosowaniem metody eksperymentu.
            3. Realizacja zajęć dla uczniów w zakresie podnoszenia kompetencji cyfrowych.
            4. Realizacja zajęć dla uczniów w zakresie indywidualizacji pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi.
            5. Doposażanie pracowni szkolnych w narzędzia do nauczania przedmiotów przyrodniczych.
            6. Doposażenie szkoły w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz narzędzia TIK.
            7. Doskonalenie umiejętności i kompetencji zawodowych nauczycieli.