•          Nasza szkoła zwyciężyła w projektach Budżetu Obywatelskiego, na realizację zadania o wartości 1.009.000 zł.
                    Projekt P0067 „Bezpieczne boisko” to budowa wielofunkcyjnego boiska o nawierzchni sztucznej przystosowanej do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego oraz zajęć rekreacyjno - sportowych dla okolicznych mieszkańców. Boisko jest przystosowane do gry w piłkę: nożną, siatkową, koszykową i ręczną z odpowiednim stałym wyposażeniem. Obok boiska znajduje się bieżnia lekkoatletyczna. Innowacyjnym pomysłem jest miejsce do zabaw kreatywnych dla młodszych dzieci. Powrót do gry w klasy, w chińczyka, w warcaby, które można wykorzystać w znany sposób jak i zupełnie nowy.
            Oto fotorelacja z działań promocyjnych: