• EDUKACJA EKOLOGICZNA W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACHW ROKU SZKOLNYM 2014/2015

•           W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła zwyciężyła w konkursie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, zdobywając dofinansowanie na program ekologiczny pt. "Z ptakami za pan brat", w wysokości 27.000 zł.
                       Dzięki tej dotacji zakupiliśmy  wiele nowych pomocy dydaktycznych, także atlasów, przewodników i leksykonów o które wzbogaciła się szkolna biblioteka. Przed szkołą zorganizowaliśmy ścieżkę ornitologiczną w postaci słupków dydaktycznych. Zorganizowaliśmy wiele ciekawych wycieczek, wyjść i ciekawych spotkań. Uczniowie uczestniczyli w szkolnych konkursach zdobywając cenne nagrody. W związku z projektem klasa III b wydawała tematyczną gazetkę szkolną, dzięki której wszyscy uczniowie naszej szkoły rozwijali swoją wiedzę na temat ptaków.
            Oto fotorelacja z działań projektu: