• Malta

• W pazdzierniku 2018 r. kolejna grupa nauczycieli z naszej szkoły uczestniczyła w szkoleniu w ramach projektu: Wykluczenie? Wykluczone!” dofinansowanego z Funduszy Europejskich.

Nauczycielki: Marzena Suchecka, Joanna Kolendo, Aleksandra Drętkiewicz, Agnieszka Skonecka odbyły dziewięciodniowy kurs na Malcie pod tytułem:

Spice up formal education! – Non-formal education to improve the learners motivation,

na którym poznały nowe metody  i techniki nauczania motywujące uczniów do efektywnej pracy. Miały również okazję do wymiany doświadczeń zawodowych z pedagogami z jedenastu państw europejskich, a także poznać funkcjonowanie szkół podstawowych na Malcie oraz systemu edukacji w tym kraju.