• Dyskoteka

• Przeróżne straszydła pojawiły się na dyskotece halloweenowej w piątkowy wieczór. Były tańce, konkursy i wspaniała zabawa młodzieży klas IV-VIII.

• Przygotowania do HALLOWEEN

• Dzisiaj w 2b wielkie przygotowania do balu halloweenowego! Dzieci wraz z rodzicami przygotowywali dekoracje na wtorkowy bal.

Było pracowicie, ale i wesoło!  Humory dopisywały!!! Dziękujemy wszystkim.

• PATRIA NOSTRA

• GRATULACJE DLA NASZYCH ABSOLWENTEK:

MAJKI TABORSKIEJ, MAJKI DUTKIEWICZ I WIKTORII STACHURSKIEJ,

FINALISTEK FILMOWEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO PATRIA NOSTRA

      W czwartek, 26 października, w Warszawie odbyła się Gala Finałowa VIII edycji FILMOWEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO Patria Nostra. Nasze absolwentki, uczennice byłej klasy 8a wykonały filmik, który został zakwalifikowany do finału konkursu. Pracę konkursową stworzył zespół w składzie: Maja Taborska, Maja Dutkiewicz i Wiktoria Stachurska pod opieką p. Barbary Waingertner.

      Celem konkursu jest propagowanie historii Polski, krzewienie wartości i postaw patriotycznych, etyki chrześcijańskiej, integracja i tworzenie poczucia wspólnoty wśród młodych Polaków.

       Dyplomy i nagrody dla finalistek odebrały uczennice klasy 6a -Julka Burdzińska i Zosia Pluchrat, które zamierzają wziąć udział w kolejnej edycji tego konkursu.

    Gratulujemy naszym absolwentkom!

• Z ekologią za pan brat

• Uczniowie klasy 2c w ramach zajęć ekologicznych tworzyli zielniki, w których umieszczali jesienne liście i na ich podstawie rozpoznawali drzewa. Dodatkowo dzieci stworzyły ekologiczną, klasową wystawę z warzywnych ludzików i zwierzątek.

• PLEBISCYT EDUKACYJNY - KOLEJNE NOMINACJE

• Zgłoszono kolejnych nauczycieli: Aneta Stankiewicz, Iwona Antosiak, Izabela Zalewska, Dorota Plichta, Barbara Waingertner, Piotr Szczurtek. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i miłą niespodziankę. Głosowanie w plebiscycie od 24.11.2023r. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.dzienniklodzki.pl/nauczyciel