•        E - twinning to łączenie i współpraca szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w szkołach europejskich.
                      Nasza szkoła obecnie realizuje dwa projekty eTwinning:

„Many Postcards make one map” projekt przy współpracy 18 szkół z całej Europy. W trakcie trwania roku szkolnego z nadesłanych pocztówek uczniowie stworzą własną mapę Europy.

„So far ….. so close – one year school together” projekt pomiędzy klasami z Włoch (2), Polski (2), , Bułgarii, Wielkiej Brytanii i Turcji. Uczniowie w ramach projektu będą m.in: przygotować prezentację o swojej szkole oraz kraju (także w języku angielskim).

Oto fotorelacja z działań: