•           Nasza szkoła zwyciężyła w projektach Budżetu Obywatelskiego, na realizację zadania o wartości 19.000 zł.
                     Projekt L0135 "Łódź w piosence " polegał na nagraniu profesionalnej płyty z nowymi, autorskimi piosenkami o Łodzi. Autorem tekstów i muzyki jest nasz dawny nauczyciel pan Jerzy Mila, który nadal podejmuje współpracę z naszą szkołą zostawiając z nami serce i własny talent.
                    W nagraniu brały udział dziewczęta z klasy drugiej i piątej, które niejednokrotnie zwyciężały już w konkursach muzycznych.
                    Ta płyta to piosenki dla dzieci i w wykonaniu dzieci. Do śpiewania w szkole i w domu. To płyta dla szkół, która stanie się ciekawą pomocą dydaktyczną w nauczaniu edukacji muzycznej i regionalnej.

Piosenki, które znalazły się na płycie to min:

Nasza kochana Łódź

Tuwimowe wiersze

Łódź stara

Jeż ze Zgierza

Bajki z Se-ma-fora

Miś Uszatek

Koziołek Matołek

Łódzkie spacery

Piotrkowskiej czar

Ławeczka Tuwima

Oto fotorelacja z działań promujących projrkt: