• Świętujemy Dzień Mamy

• Uczniowie kalsy 2b w tym roku hucznie obchodzili Dzień Mamy. Odbyło się wzruszajace i wesołe spotkanie gdzie na mamy czekały nietypowe zadania i zabawy. Dzieci przygotowały występ artystyczny, życzenia, prezenty i piękne portrety mam. Mamy odwdzięczyły się pysznymi wypiekami i wspaniałą zabawą. Okazuje się, że nasze mamy są niezastąpione. To było wspaniałe popołudnie! Raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom!!!

• Powspominajmy z mamą

• Z okazji Dnia Mamy uczniowie klasy 2b wraz ze swoimi  mamami wspominali ten rok szkolny, w którym działo się baaaaardzo dużo. Przekonajcie się  i powspominajcie razem z nami!!!

• FASOLKI

• „Powiedz mi, a zapomnę,

pokaż mi, a zapamiętam,

pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”

Konfucjusz

W każdym dziecku jest wielka ciekawość świata a każdy uczeń rozpoczynający proces edukacji, chce chłonąć jak najwięcej wiedzy.

My, w klasie 1a wiemy że nauka to nie tylko zeszyt książka i ćwiczenia. Dlatego stawiamy na samodzielność i kreatywność, bo tylko takie działania mogą doprowadzić do zrozumienia. Dzieci chcą mieć poczucie sprastwa, potrzebują ruchu i działania. Dlatego też staramy się aby każdego dnia, dać im namiastkę takiej możliwości.

Tak oto powstały nasze fasolki. Uczniowie sami je zasadzili, dbali o nie przez zapewnienie im właściwych warunków wzrostu i podlewanie . Każdego dnia prowadzone były obserwacje i wyciągne wnioski. Dzięki temu w pełni rozumiemy proces rozwoju  rośliny.

Nauka może być fajna ;)

• W Krainie Dzikiej Kaczki

• Mega dawka wrażeń, moc świetnej zabawy i nauka radzenia sobie w najróżniejszych sytuacjach.

Piękne wspomnienia klasy 1a, z wycieczki do Krainy Dzikiej Kaczki.

• Warsztaty w Źródłach - Zmiany klimatyczne

• Klasa 3b uczestniczyła w warsztatach przyrodniczych w Ośrodku Ekologicznym - ŹRÓDŁA.

Dzieci w grupach, samodzielnie i wspólnie z prowadzącą ustalały jak skutecznie zatrzymać zmiany klimatyczne.

Zajęcia były bardzo ciekawe i otworzyły nam wszystkim szeroko oczy, że nasza planeta potrzebuje natychmiastowej pomocy.

• WIELKI SUKCES WOKALNY

• W Konkursie Wokalnym "Piosenka o Rodzinie" dwa równorzędne PIERWSZE miejsca zajęły Antonina Ładziak i Melania Bielecka. Dziewczęta przygotowali Anna Drzewiecka i Wojciech Juśkiewicz. Pięknie wyśpiewane! Niedługo relacja na naszym kanale YT.

Ogromne brawa!!!