• Dyskoteka

• W piątek 28 października po południu odbyła się pierwsza po długiej przerwie dyskoteka halloweenowa. Humory dopisywały, kostiumy i makijaże były oryginalne. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się konkursy powadzone przez p. Dominikę Urbańską ze słodkimi nagrodami dla zwycięzców. Na zakończenie balu wybrano króla i królową. Bal był świetną okazją do integracji uczniów klas 4  -  8.

• Integracja polsko-ukraińska

• W dniach 17-18 października uczniowie klas 8a, 8b i 7a wyjechali do Grotnik w ramach projektu integracji polsko-ukraińskiej. Było ognisko, wyprawa do lasu, dyskoteka, zabawy na świeżym powietrzu i nocne rozmowy, niektóre do białego rana. Pogoda była cudowna, a humory, mimo zmęczenia, dopisały.

• Wycieczka klas 4 do Rogowa

• Dzięki wsparciu UNICEF, dziś (28 października) w Rogowie były klasy czwarte. Odbyliśmy ciekawe warsztaty przyrodnicze. Korzystając z uroków pięknej złotej polskiej jesieni zrobiliśmy mnóstwo ślicznych zdjęć. Na koniec przyszliśmy do ogniska gdzie usmażyliśmy i zjedliśmy pyszne kiełbaski. Popiliśmy herbatką z sokiem, cytrynką i bawiliśmy się na polanie. Żal było wracać do domu.

• Konkurs gry w Dobble

• Nowa galeria Konkurs gry w Dobble została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 25 października, w świetlicy odbył się konkurs gry w Dabble. Zwycięzcami zostali: I miejsce - Viktoiia Shydlovska, II miejsce - Liliana Wrzosek, III miejsce - Miłosz Knych, IV miejsce Mikołaj Lipiński, V miejsce Oliwia Wesołowska.

• Dzień Dyni w 1c

• Nowa galeria Dzień Dyni w 1c została dodana do albumu fotograficznego

28 października klasa 1c obchodziła Dzień Dyni. Tego dnia w ramach lekcji odbywały się zabawy, konkursy i rozgrywki sportowe z dynią w tle. Ponadto uczniowie dowiedzieli się skąd pochodzi dynia, jak wygląda w środku i jakie jest jej zastosowanie w kuchni. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wspólnie przygotowana dyniowa fotobudka. Nie zabrakło też wspólnego tańca i śpiewu oraz pysznego poczęstunku.

• Halloween w 1b

• Nowa galeria Halloween w 1b została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 28 października w klasie 1b odbył się bal halloweenowy. Było dużo śmiechu, dużo świetnej muzyki oraz wspaniałe przebrania halloweenowe. O poczęstunek jak i o wystrój sali zadbali nasi kochani rodzice. Dziękujemy!!!!!!!

• Halloween w 3b

• 28 października w klasie 3b zagościli halloweenowi goście. Było strasznie, a jednoczesnie wesoło i zabawnie. Dzięki rodzicom, którzy zadbali o nasze brzuchy piekąc pyszne słodkości i zorganizowali kolorowe dekoracje impreza bardzo się udała. Była dobra muzyka, tańce i konkursy! To był miły i przyjemny dzień!