• Boże Narodzenie 2022

• Nasze spotkania wigilijne już za nami. Rozpoczynamy cudowny czas świętowania. Przy opłatku myśleliśmy o kolegach i koleżankach, rodzinach, przyjaciołach. Wspomnieliśmy tych, których przy naszym stole brakło.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim pięknych chwil. Wszystkiego najlepszego.

• W Muzeum Oświaty Ziemi Łódzkiej

• 15 grudnia klasa 3b była w Muzeum Oświaty Ziemi Łódzkiej na zajęciach pt. "Kaligrafia - sztuka pięknego pisania". Dzieci poznały znaczenie kaligrafii w dawnej edukacji szkolnej oraz samodzielnie ćwiczyły technikę pisania za pomocą pióra gęsiego i pióra ze stalówką. Dowiedziały się także jakie zmiany nastąpiły w wyposażeniu tornistra oraz poznały dawne kary stosowane w szkołach.

• W odwiedzinach u Świętego Mikołaja

• Klasa 3b nie może doczekać się Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego 14 grudnia wzięła udział w świątecznym spotkaniu online pt. " W odwiedzinach u św. Mikołaja w grze MINECRAFT" organizowanym przez Cyfrowy Dialog. Na dzieci czekały zagadki, zadania i świąteczne łamigłówki. Udało im się także uwolnić Mikołaja, który utknął w kominie. Dzięki temu pojawi się on w naszych domach już niedługo!

• Sara James i nasze Pędziwiatry

• Już w tą sobotę Nasze dziewczyny z grupy pokazowej Pędziwiatrów wystąpią w Atlas Arenie na Koncercie! Zaprezentują 2 nowe choreografie, tym razem w lirycznym jazzowym stylu oraz wystąpią u boku Sary James 😍 Trzymajcie kciuki!

• Zawodoznawstwo - Brązowy medal naszej drużyny!!!

• 30.11.2022 skromna grupa z klasy 6b: Lena Kośka, Julia Wiktor, Julia Wiśniewska oraz Seweryn Straszyński reprezentowali naszą szkołę w konkursie z zakresu zawodoznawstwa dla klas VI, który odbył się w SP nr 46 w Łodzi. Nasza drużyny zdobyła brązowy medal, czego serdecznie gratulujemy.

• Andrzejki w 1c