• 600 LAT ŁODZI

• W związku z przypadającą w tym roku 600-letnią rocznicą nadania Łodzi praw miejskich przez króla Władysława Jagiełłę, w naszej bibliotece odbyły się lekcje poświęcone tej tematyce. Uczestniczyli w nich uczniowie z klasy 4a i 4b. Po zapoznaniu się z najważniejszymi faktami i postaciami związanymi z naszym miastem wykonali okolicznościowe plakaty.

• Zajęcia z projektowania (klasa 1b)

• Nowa galeria Zajęcia z projektowania została dodana do albumu fotograficznego

Dzisiaj w klasie 1b odbyła się lekcja z projektowania wnętrz. Zajęcia poprowadziła mama Dominiki p. Kasia, która z zawodu jest projektantką. Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające. Dziękujemy!!!

• TŁUSTY CZWARTEK

• Dzisiaj TŁUSTY CZWARTEK!!! Czas na pączki, pączusie i pączuszki..... W klasie 1 b także ich nie brakowało. Dziękujemy Rodzicom Tosi za kupienie i dostarczenie dla naszej klasy przepysznych pączków!!! Dziękujemy!!!

• WALENTYNKI 2023

• 14 lutego obchodziliśmy Walentynki. W każdej klasie różne atrakcje. Na przykład w klasie 1b każdy dostał walentynkę z pysznym pierniczkiem w kształcie serduszka oraz niespodziankę. Rodzice zadbali o wspaniały poczęstunek. W klasie 1c odbyła się produkcja serduszkowych ozdób. Dzieci obdarowywały siebie nawzajem własnoręcznie wykonywanymi walentynkami z miłym słowem oraz robiły zdjęcia w walentynkowej fotoramce. Odnieśliśmy wrażenie, że najbardziej roztańczoną klasą była 2b. Oceńcie sami.

W całej szkole królowała "walentynkowa poczta". W sali gimnastycznej odbył się bal walentynkowo-karnawałowy, który zorganizował Mały i Duży Samorząd Uczniowski. Zabawa była wspaniała!!! Dziękujemy!

• DZIEŃ PIZZY

• Nowa galeria DZIEŃ PIZZY została dodana do albumu fotograficznego

09 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy:) Klasa 1 b także świętowała Dzień Pizzy! Oprócz prezentacji, prac plastycznych do dzieci przyjechała gorąca pizza. 🙂 Było fantastycznie i rewelacyjnie!!!

• Dzień Bezpiecznego Internetu

• Dzień Bezpiecznego Internetu zaakcentowaliśmy w ramach lekcji informatyki i na godzinach wychowawczych rozmowami tematycznymi. I choć poruszamy te problemy na bieżąco rozmowy ciągle spotykają się z dużym zainteresowaniem młodzieży.